Páginas vistas en total

CLASIFICACIÓNS COMARCAL CAMPO A TRAVÉS. LOURENZÁ 2015.

CLASIFICACIÓNS
COMARCAL  CAMPO A TRAVÉS   A MARIÑA
   LOURENZÁ 17/1/2015
                BENXAMÍN FEMININO
Posto
Atleta
Entidade
1
DIANA LASTRA – 1,39
LOURENZA-MOND
2
CECILIA DE JORGE – 1,42
MARTÍNEZ OTERO
3
CARMEN GARCÍA – 1,43
LOURENZÁ-MOND
4
ANDREA RGUEZ.
C.A. RIBADEO
5
NURIA TRIGO
S. ROQUE
6
IRIA RGUEZ.
LOURENZÁ-MOND
7
ELENA DOVALE
O PILAR
8
SARA GIL
LOIS TOBÍO
9
ANTÍA IGLESIAS
LOURENZÁ-MOND
10
CLAUDIA IGLESIAS
LOURENZÁ-MOND
11
LUCÍA LÓPEZ
M. OTERO
12
ANA FREIRE
O PILAR
13
CARLA FDEZ.
STA. RITA
14
PALOMA CASARIEGO
S. ROQUE
15
EDURNE LÓPEZ
M. OTERO
16
LUCÍA PÉREZ
O PILAR
17
MARÍA FUENTE
BARREIROS
18
TATIANA PRIETO
S. ROQUE
19
ICIA PÉREZ
S. ROQUE
20
IRENE VIZCAÍNO
LOIS TOBÍO
21
MARA FIALLEGA
RIOTORTO
22
PAZ MOREDA
O PILAR
23
MARÍA ALONSO
M. OTERO
24
NOELIA NOGUEIRA
M. OTERO
25
LOLA RGUEZ.
O PILAR
26
MARINA RGUEZ
M. OTERO
27
SHAILA DÍAZ
M. OTERO
28
ARIADNA LÓPEZ
M. OTERO
29
ELENA GUERRA
O PILAR
30
MARÍA GLEZ.
LOIS TOBÍO

CLASIFICACIÓN COMARCAL POR EQUIPOS:
         1.- CAMPIÓN: E.D. LOURENZÁ MONDOÑEDO   16 PTOS.
         2.- PRATA: MARTÍNEZ OTERO                          41 PTOS.
         3.- BRONCE: SAN ROQUE                                  44 PTOS.
         4.- O PILAR                                                                  46 PTOS.
         CLASIFICADOS PARA PROVINCIAL:
         1.- E.D. LOURENZÁ MONDOÑEDO
         2.- MARTÍNEZ OTERO
         ADEMÁIS:
         ANDREA RGUEZ – A. RIBADEO
         NURIA TRIGO – S. ROQUE
         ELENA DOVALE – O PILAR
         SARA GIL – LOIS TOBÍO









BENXAMÍN MASCULINO
Posto
Atleta
Entidade
1
LANDER EIJO- 1,40
S. ROQUE
2
IAN MÉNDEZ – 1,42
LOURENZA-MOND
3
WASCAL RAMÍREZ – 1,44
M. OTERO
4
BRAIS DÍAZ
LOURENZA-MOND
5
LUCAS SUÁREZ
M. OTERO
6
JORGE PENABAD
O PILAR
7
XENXO SALGUEIRO
ACD XOVE
8
MATEO DEÁN
ACD XOVE
9
DAVID MTNEZ.
LOURENZA-MOND
10
IAGO PÉREZ
ACD XOVE
11
AARÓN MILLARES
LOURENZA-MOND
12
JAVIER ILLÁN
S. ROQUE
13
JONATHAN VARELA
M. OTERO
14
ANTÓN MOREIRO
STA. RITA
15
JAVIER YÁÑEZ
O PILAR
16
DAVID MACHADO
M. OTERO
17
IAGO PENA
LOURENZA-MOND
18
JORGE GUERREIRO
S. ROQUE
19
BRAIS FDEZ.
ACD XOVE
20
MARCOS RUBIÑOS
M. OTERO
21
SAMUEL LÓPEZ
BARREIROS
22
ADRIÁN PIÑEIRO
BARREIROS
23
BRAIS MTNEZ.
STA. RITA
24
ALEJANDRO BAZ
STA. RITA
25
HUGO TEIJEIRO
M. OTERO
26
JOSE ARRIZADO
S. ROQUE
27
MARTÍN GLEZ.
M. OTERO
28
MARIO BLANCO
O PILAR
29
SERGIO GÓMEZ
M. OTERO
30
SANTIAGO LAMELAS
STA. RITA
31
JOAO GAYOL
O PILAR




CLASIFICACIÓN COMARCAL POR EQUIPOS:
         1.- CAMPIÓN: E.D. LOURENZÁ MONDOÑEDO   26 PTOS.
         2.- PRATA: ACD XOVE                                        41 PTOS.
         3.- BRONCE: M. OTERO                                      46 PTOS.
         4.- S. ROQUE                                                      52 PTOS.
         5.- O PILAR                                                                  72 PTOS.
         6.- STA. RITA                                                     81 PTOS.
        
         CLASIFICADOS PARA PROVINCIAL:
         1.- E.D. LOURENZÁ MONDOÑEDO
         2.- ACD XOVE
         ADEMÁIS:
         LANDER EIJO – S. ROQUE
         WASCAL JAVIER RAMÍREZ – M. OTERO
         LUCAS SUÁREZ – M. OTERO
         JORGE PENABAD – O PILAR


        





                            ALEVÍN FEMININO
Posto
Atleta
Entidade
1
HIBA BOUYZAR – 2,20
LOURENZA-MOND
2
ANA BEN – 2,22
STA. RITA
3
CARME ALONSO – 2,30
LOURENZA-MOND
4
AINHOA PÉREZ
O PILAR
5
MARTA ALONSO
LOURENZA-MOND
6
ALBA RGUEZ.
M. OTERO
7
CARLOTA LÓPEZ
ACD XOVE
8
OLGA CORTIÑAS
STA. RITA
9
VALERIA ÁLVAREZ
LOURENZA-MOND
10
ALDARA FDEZ.
LOURENZA-MOND
11
JIMENA OTERO
LOURENZA-MOND
12
IRIA OTERO
M. OTERO
13
SARA FDEZ.
RIOTORTO
14
LÍA MÉNDEZ
O PILAR
15
ADA SOFÍA FDEZ.
M. OTERO
16
HELENA DEÁN
ACD XOVE
17
DIANA FDEZ.
STA. RITA
18
IRIA GOYOS
RIOTORTO
19
TANIA SÁNCHEZ
LOIS TOBÍO
20
NATALIA MOREDA
M. OTERO
21
AROA BOZA
LOIS TOBÍO
22
CORAL PICO
O PILAR
23
CLARA FRANCO
O PILAR
24
MARÍA FILIPE
RIOTORTO
25
GABRIELA NIETO
STA. RITA
26
NOEMÍ MACHADO
M. OTERO
27
LIDIA LÓPEZ
O PILAR
28
MARÍA CIOLAC
LOIS TOBÍO
29
ANA FDEZ.
M. OTERO





CLASIFICACIÓN COMARCAL POR EQUIPOS:
         1.- CAMPIÓN: E.D. LOURENZÁ MONDOÑEDO   17 PTOS.
         2.- PRATA: STA. RITA                                        36 PTOS.
         3.- BRONCE: M. OTERO                                       47 PTOS.
         4.- O PILAR                                                                  52 PTOS.
        
        
         CLASIFICADOS PARA PROVINCIAL:
         1.- E.D. LOURENZÁ MONDOÑEDO
         2.- STA. RITA
         ADEMÁIS:
         AINHOA PÉREZ – O PILAR
         ALBA RODRÍGUEZ – M. OTERO
         CARLOTA LÓPEZ – ACD XOVE








ALEVÍN MASCULINO
Posto
Atleta
Entidade
1
HUGO VILLALBA – 4,56
LOURENZA-MOND
2
NICOLÁS ÁLVAREZ – 4,59
LOURENZA-MOND
3
MARCOS GLEZ. – 5,10
STA. RITA
4
DAVID REGO
STA. RITA
5
JAVIER VIDAL
EDM ALFOZ
6
DANIEL DÍAZ
C.A. RIBADEO
7
XAVI GARCÍA
M. OTERO
8
MARIA CARREIRA
M. OTERO
9
AYOUB KHALED
LOURENZA-MOND
10
DIEGO IGLESIAS
O PILAR
11
SAMUEL DEBASA
LOURENZA-MOND
12
TESHOME HERMIDA
S. ROQUE
13
HÉCTOR PIÑERA
S. ROQUE
14
DANIEL YÁÑEZ
O PILAR
15
DIEGO FEZ.
S. ROQUE
16
MANUEL RGUEZ.
LOURENZA-MOND
17
LUCAS MAZANA
ACD XOVE
18
ANDRÉS GÓMEZ
M. OTERO
19
HUGO PERMUY
ACD XOVE
20
ÓSCAR FDEZ.
O PILAR
21
HÉCTOR FDEZ.
ACD XOVE
22
FERNANDO VALLINES
LOURENZA-MOND
23
YAGO CERDEIRA
STA. RITA
24
ISAI QUINTANA
ACD XOVE
25
ALEJANDRO PARAPAR
ACD XOVE
26
IVÁN GARCÍA
O PILAR
27
SERGIO GLEZ.
M. OTERO
28
JAVIER HDEZ.
RIOTORTO
29
GUILLERMO PARDEIRO
O PILAR
30
SERGIO VILLAR
C.A. RIBADEO
31
MANUEL MENACHO
O PILAR





CLASIFICACIÓN COMARCAL POR EQUIPOS:
         1.- CAMPIÓN: E.D. LOURENZÁ MONDOÑEDO   15 PTOS.
         2.- PRATA: M. OTERO                                         37 PTOS.
         3.- BRONCE: O PILAR                                         45 PTOS.
         4.- ACD XOVE                                                     52 PTOS.
        
        
         CLASIFICADOS PARA PROVINCIAL:
         1.- E.D. LOURENZÁ MONDOÑEDO
         2.- M. OTERO
         ADEMÁIS:
         MARCOS GLEZ. (STA. RITA)
         DAVID REGO (STA. RITA)
         JAVIER VIDAL (EDM ALFOZ)
         DANIEL DÍAZ (C.A. RIBADEO)








INFANTIL FEMININO
Posto
Atleta
Entidade
1
ANA VALLINES – 4,34
LOURENZA-MOND A
2
AINARA RGUEZ. – 4,44
LOURENZA-MOND A
3
CARLOTA TRIGO – 5,01
S. ROQUE
4
CLAUDIA GRAÑA
LOURENZA-MOND A
5
AINHOA LÓPEZ
LOURENZA-MOND A
6
ALBA ALONSO
LOURENZA-MOND A
7
NOAH LÓPEZ
S. ROQUE
8
PAULA RUBIÑOS
M. OTERO
9
PAULA DÍAZ
M. OTERO
10
REBECA VILLAMAYOR
ACD XOVE
11
EVA REY
S. ROQUE
12
LUCÍA DOVALE
S. ROQUE
13
ANDREA PIÑEIRO
BARREIROS
14
ESTHER CABANAS
S. ROQUE
15
SANDRA DÍEZ
LOIS TOBÍO
16
LUCÍA RGUEZ.
M. OTERO
17
ALEJANDRA LEAL
STA. RITA
18
IDAIRA MARIÑA
M. OTERO
19
NOA OTERO
LOURENZÁ-MOND B
20
AROA SORDO
LOURENZA-MOND B
21
MONTSERRAT LOIS
M. OTERO
22
FLORENCIA HUAMÁN
M. OTERO
23
PAMELA NÚÑEZ
O PILAR
24
MARÍA VALLINES
LOURENZA-MOND B
25
MENCÍA MTNEZ.
LOURENZA-MOND B
26
NURIA DÍAZ
STA. RITA
27
PATRICIA ROCA
STA. RITA
28
SARA BAZ
STA. RITA





CLASIFICACIÓN COMARCAL POR EQUIPOS:
         1.- CAMPIÓN: E.D. LOURENZÁ MONDOÑEDO A         12 PTOS.
         2.- PRATA: S. ROQUE                                         31 PTOS.
         3.- BRONCE: M. OTERO                                      44 PTOS.
         4.- E.D. LOURENZÁ MONDOÑEDO B                           70 PTOS.
        
        
         CLASIFICADOS PARA PROVINCIAL:
         1.- E.D. LOURENZÁ MONDOÑEDO A
         2.- S. ROQUE
         ADEMÁIS:
         PAULA RUBIÑOS  (M. OTERO)










INFANTIL MASCULINO
Posto
Atleta
Entidade
1
DIEGO FDEZ. – 5,07
ACD XOVE
2
MARIO PARDO – 5,17
LOURENZA-MOND
3
ALEXANDRE SOARES
LOIS TOBÍO
4
XOEL TRASANCOS
STA. RITA
5
DAVID GUERREIROS
S. ROQUE
6
PABLO LÓPEZ
S. ROQUE
7
ALEIX DÍAZ
LOURENZA-MOND
8
ADNAN ITRIH
LOURENZA-MOND
9
VLADIMIR SHMIDT
S. ROQUE
10
STEVEN COLLADO
M. OTERO
11
DANIEL PEREIRA
RIOTORTO
12
VÍCTOR LÓPEZ
LOURENZA-MOND
13
FRANCISCO RUBIO
BARREIROS
14
IMAD ITRIH
LOURENZA-MOND
15
JAVIER BUSTOS
M. OTERO
16
BORJA NOGUEIRA
M. OTERO
17
ALEJANDRO MON
M. OTERO
18
ÉDGAR FDEZ.
STA. RITA
19
GABRIEL ARIAS
STA. RITA
20
MATEO RUBAL
STA. RITA










CLASIFICACIÓN COMARCAL POR EQUIPOS:
         1.- CAMPIÓN: E.D. LOURENZÁ MONDOÑEDO   14 PTOS.
         2.- PRATA: M. OTERO                                         32 PTOS.
         3.- BRONCE: STA. RITA                                               38 PTOS.
        
         CLASIFICADOS PARA PROVINCIAL:
         1.- E.D. LOURENZÁ MONDOÑEDO
         2.- M. OTERO
         ADEMÁIS:
         DIEGO FDEZ (ACD XOVE)
         ALEXANDRE SOARES (LOIS TOBÍO)
         XOEL TRASANCOS (STA. RITA)
         DAVID GUERREIRO (S. ROQUE)
         PABLO LÓPEZ (S. ROQUE)








CADETE FEMININO
Posto
Atleta
Entidade
1
MARÍA CARBALLAL – 7,20
S. ROQUE
2
XANA RGUEZ. – 7,33
M. OTERO LOURENZÁ
3
ARABELA MTNEZ. – 7,41
M. OTERO LOURENZÁ
4
LAURA PÉREZ
S. ROQUE
5
ALBA PRIETO
S. ROQUE
6
MARA MEITÍN
M. OTERO LOUREZÁ
7
MARÍA PINO
S. ROQUE

CLASIFICACIÓN COMARCAL POR EQUIPOS:
         1.- CAMPIÓN: S. ROQUE                                             10 PTOS.
         2.- PRATA: M. OTERO LOURENZÁ                     11 PTOS.
        
         CLASIFICADOS PARA PROVINCIAL:
         1.- S. ROQUE
         2.- M. OTERO LOURENZÁ
        







CADETE MASCULINO
Posto
Atleta
Entidade
1
DAVID QUEVEDO
S. ROQUE
2
ALEX ESQUERDEIRO
S. ROQUE
3
PABLO IRIMIA
M. OTERO LOURENZÁ
4
RUBÉN CASTRO
M. OTERO LOURENZÁ
5
RUBÉN FDEZ.
A. RIBADEO
6
JUNIOR BORGES
M. OTERO LOURENZÁ
7
LUÍS LÓPEZ
M. OTERO LOURENZÁ
8
MIGUEL FREIJE MARIÑO
A. RIBADEO
9
IAGO BRAÑA
M. OTERO LOURENZÁ

CLASIFICACIÓN COMARCAL POR EQUIPOS:
         1.- CAMPIÓN: M. OTERO LOURENZÁ                          6 PTOS.
        
         CLASIFICADOS PARA PROVINCIAL:
         1.-  M. OTERO LOURENZÁ
                ADEMÁIS:
         DAVID QUEVEDO (S. ROQUE)
         ALEX ESQUERDEIRO (S. ROQUE)
         RUBÉN FDEZ (RIBADEO)
         MIGUEL FREIJE (RIBADEO)