Páginas vistas en total

RESULTADOS 1ª Preparatoria “A MARIÑA”. Viveiro. 16 de Xaneiro de 2016

RESULTADOS 1ª Preparatoria  “A MARIÑA”:
16 de Xaneiro de 2016
VIVEIRO – 2016 – DEPORTE EN IDADE ESCOLAR
                                                           ENTIDADES:10

BENXAMIN FEMININO
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL
POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
PAULA CONDE – 2:17:02
RIBADEO
2
NURIA TRIGO – 2:19:81
O PILAR
3
AINARA DÍAZ – 2:24:03
O PILAR
4
JULIA FDEZ. – 2:28:65
O PILAR
5
ANDREA FERRERIRO – 2:29:73
STA. RITA
6
TATIANA PRIETO – 2:30:60
S. ROQUE
7
CARLA RGUEZ. – 2:32:76
S. ROQUE
8
LUCÍA LÓPEZ - 02:33.93
M. OTERO
9
EDURNE LÓPEZ - 02:34.66
M. OTERO
10
MARA FIALLEGA -  02:38.04
RIOTORTO
11
MENCÍA LÓPEZ
O PILAR
12
ELENA DOVALE
O PILAR
13
AROA NEIRA
O PILAR
14
DANIELA SÁNCHEZ
ST. RITA
15
CARLA FDEZ.
STA. RITA
16
CELIA FANEGO
O PILAR
17
ICIA PÉREZ
S. ROQUE
18
CARLA NEIRA
O PILAR
19
MARINA RGUEZ.
M. OTERO
20
KARLA RON
O PILAR
21
MARÍA REGUEIRA
STA. RITA
22
ANA Mª EXPÓSITO
M. OTERO
23
ALICIA FDEZ.
ACD XOVE
24
MARÍA VÁZQUEZ
M. OTERO
25
NOELIA NOGUEIRA
M. OTERO
26
DANIELA SEVILLA
O PILAR
27
YADHIRA CHÁVEZ
M. OTERO
28
ALICIA RÍOS
STA. RITA
29
JEANETTE VILARIÑO
O PILAR
30
LORENA REGAL
O PILAR
31
VICTORIA VIZOSO
O PILAR
32
MANUELA OTERO
O PILAR
33
IRINA LÓPEZ
O PILAR

BENXAMIN MASCULINO
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL

POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
LUCAS SUAREZ - 02:07.78
M. OTERO
2
JAVIER RAMIREZ - 02:11.02
M. OTERO
3
JORGE PENABAD - 02:15.23
O PILAR
4
MARTÍN BARREIRA - 02:23.31
S. ROQUE
5
AARÓN MILLARES - 02:24.36
E.D. LOURENZÁ
6
ANTÓN MOREIRO - 02:24.81
STA. RITA
7
ANTÓN FDEZ. - 02:25.23
M. OTERO
8
XABI SORDO - 02:30.54
E.D. LOURENZÁ
9
MIGUEL FDEZ. - 02:31.00
O PILAR
10
ÁLVARO LOUSAS - 02:33.39
M. OTERO
11
ISMAEL DÍAZ
O PILAR
12
MARCOS RUBIÑOS
M. OTERO
13
XABI OROL
M. OTERO
14
GABRIEL MAMANI
STA. RITA
15
ALEJANDRO BAZ
STA. RITA
16
MARTÍN GLEZ.
M. OTERO
17
JAVIER MOIRÓN
M. OTERO
18
PABLO GÓMEZ
O PILAR
19
ANTONIO CARRILLO
O PILAR
20
PABLO GALLEGO
STA. RITA
21
POL MUÍÑO
M. OTERO

ALEVÍN FEMININO
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL
POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
ANA BEN - 02:28.81
STA. RITA
2
CECILIA DE JORGE - 02:33.94
M. OTERO
3
SANDRA LOPES - 02:36.93
O PILAR
4
VALERIA ÁLVAREZ - 02:37.47
E.D. LOURENZÁ
5
DIANA LASTRA - 02:40.58
E.D. LOURENZÁ
6
CARMEN GARCÍA - 02:41.23
E..D. LOURENZÁ
7
IRIA OTERO - 02:42.02
M. OTERO
8
IRENE GLEZ. - 02:44.24
C.A. RIBADEO
9
KAREN RIGUERA - 02:48.97
STA. RITA
10
INÉS ALONSO - 02:49.45
S. ROQUE
11
HELENA DEÁN
ACD XOVE
12
CECILIA GÓMEZ
E.D. LOURENZÁ
13
PALOMA CASARIEGO
S. ROQUE
14
IRIA GOYOS
EDM RIOTORTO
15
NATALIA MOREDA
M. OTERO
16
ANDREA RGUEZ
C.A. RIBADEO
17
LILY GARCÍA
ACD XOVE
18
MARÍA FILIPE
EDM RIOTORTO
19
GABRIELA NIETO
STA. RITA
20
LOLA RGUEZ.
O PILAR

ALEVÍN MASCULINO

CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL

POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
LUCAS MAZANA - 03:46.65
ACD. XOVE
2
MANUEL RODRÍGUEZ - 03:47.49
E.D. LOURENZÁ
3
LANDER EIJO - 03:49.30
S. ROQUE
4
IAN MÉNDEZ - 03:51.49
E.D. LOURENZÁ
5
DIEGO FDEZ. - 03:57.41
S. ROQUE
6
LUÍS MIGUEL LÓPEZ - 03:59.81
M. OTERO
7
BRAIS VIDAL - 04:04.31
ACD XOVE
8
DANIEL DÍAZ - 04:04.76
C.A. RIBADEO
9
JONATHAN VARELA - 04:10.37
M. OTERO
10
HUGO PERMUY - 04:10.76
ACD XOVE
11
BRAIS DÍAZ
E.D. LOURENZÁ
12
XENXO SALGUEIRO
ACD XOVE
13
JAVIER ILLÁN
SAN ROQUE
14
SAMUEL ASTERON
SAN ROQUE
15
MATEO DEAN
ACD XOVE
16
JAVIER VIDAL
EDM ALFOZ
17
TITO FERNÉNDEZ
M. OTERO
18
IAGO PÉREZ
ACD XOVE
19
DAVID MARTÍNEZ
E.D. LOURENZÁ
20
FERNANDO VALLINES
E.D. LOURENZÁ
21
ALEJANDRO PARAPAR
ACD XOVE
22
IAGO GARCÍA
O PILAR
23
XOEL GÓMEZ COSTAS
M. OTERO
24
JAVIER LEGIDE
M. OTERO
25
BRAIS FERNÁNDEZ
ACD XOVE
26
YAGO CERDEIRA
STA. RITA
27
RODRIGO CRUZ
STA. RITA
28
MARTÍN VEGA
O PILAR

INFANTIL FEMININO
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL
POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
CARLOTA TRIGO - 03:59.52
S. ROQUE
2
CHIARA MAIERÚ - 04:14.25
M. OTERO
3
CLAUDIA PRIETO - 04:16.26
S. ROQUE
4
ESTHER CABANAS - 04:16.55
S. ROQUE
5
EVA REY - 04:19.50
S. ROQUE
6
IRUNE NIETO - 04:44.66
STA. RITA
7
PAULA RUBIÑOS - 04:45.52
M. OTERO
9
OLGA CORTIÑAS - 04:48.33
STA. RITA
10
CRISBAILY VILLA – 05:02.57
O PILAR

INFANTIL MASCULINO
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL
POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
ALEIX DÍAZ - 04:40.81
E.D. LOURENZÁ
2
HUGO TIMIRAOS - 04:44.30
S. ROQUE
3
PABLO FDEZ. - 04:52.09
C.A. RIBADEO
4
STEVEN COLLADO - 04:53.07
M. OTERO
5
NICOLÁS ÁLVAREZ - 05:01.29
E.D. LOURENZÁ
6
MARCOS GLEZ. - 05:01.55
STA. RITA
7
SAMUEL DEBASA - 05:14.25
E.D. LOURENZÁ
8
XAVI GARCÍA - 05:19.29
M. OTERO
9
MARIO CARREIRA - 05:28.39
M. OTERO
10
DANIEL PEREIRA - 05:47.67
RIOTORTO
11
JAVIER HERNÁNDEZ
RIOTORTO
12
JUAN DÍAZ
RIOTORTO
13
ADRAO FERNÁNDEZ
RIOTORTO
14
ALEJANDRO ALTAMIRANO
M. OTERO

CADETE FEMININO
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL
POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
CLAUDIA GRAÑA - 05:42.94
E.D. LOURENZÁ
2
MARÍA PÉREZ - 05:56.98
C.A. RIBADEO
3
IRENE GARCÍA - 06:03.51
E.D. LOURENZÁ
4
NEREA ÁLVAREZ - 06:11.21
C.A. RIBADEO
5
CELIA FIALLEGA - 07:42.97
EDM RIOTORTO
CADETE MASCULINO
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL
POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
DIEGO FERNÁNDEZ VICENTE - 09:00.45
ACD XOVE
2
JAIME CEREZO - 09:47.09
C.A. RIBADEO
3
NOÉ GOYOS - 12:46.30
EDM RIOTORTO