Páginas vistas en total

RESULTADOS 2ª Preparatoria “A MARIÑA”: 23 de Xaneiro de 2016 LOURENZÁ – 2016 – DEPORTE EN IDADE ESCOLAR

RESULTADOS 2ª Preparatoria  “A MARIÑA”:
23 de Xaneiro de 2016
LOURENZÁ – 2016 – DEPORTE EN IDADE ESCOLAR
                                                           ENTIDADES:11

BENXAMIN FEMININO
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL
POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
IRIA RGEZ – 1,34,56
E.D. LOURENZÁ
2
AROA GLEZ – 1,38,34
E.D. LOURENZÁ
3
NURIA TRIGO – 1,40,13
SAN ROQUE
4
HENAR MÉNDEZ – 1,40,66
E.D. LOURENZÁ
5
ANDREA FERREIRO – 1,42,28
STA. RITA
6
PAULA CONDE  - 1,42,84
C.A. RIBADEO
7
AINARA DÍAZ – 1,45,14
O PILAR
8
JULIA FDEZ – 1,46,07
O PILAR
9
NOA VALIÑA – 1,47,86
E.D. LOURENZÁ
10
TATIANA PRIETO – 1,49,25
S. ROQUE
11
CARLA RGUEZ
S. ROQUE
12
EDURNE LÓPEZ
M. OTERO
13
LUCÍA LÓPEZ
M. OTERO
14
MENCÍA LÓPEZ
O PILAR
15
MARÍA FUENTE
EDM BARREIROS
16
EMMA GARCÍA
E.D. LOURENZÁ
17
PAULA DA SILVA
STA. RITA
18
AROA NEIRA
O PILAR
19
CARLA NEIRA
O PILAR
20
CELIA FANEGO
O PILAR
21
KARLA RON
O PILAR
22
IZIA PÉREZ
SAN ROQUE
23
DANIELA SÁNCHEZ
STA. RITA
24
ANTÍA CASTRO
O PILAR
25
JEANETTE VILARIÑO
O PILAR
26
MARA FIALLEGA
EDM RIOTORTO
27
CARLA FERNÁNDEZ
STA. RITA
28
ALICIA RÍOS
ST.A RITA
29
LORENA REGAL
O PILAR
30
MARINA RGUEZ.
M. OTERO
31
NOELIA NOGUEIRA
M. OTERO
32
CARME COCIÑA
S. ROQUE
33
MARÍA REGUEIRA
STA. RITA
34
DANIELA SEVILLA
O PILAR
35
YADHIRA CHÁVEZ
M. OTERO
36
ALICIA FERNÁNDEZ
ACD XOVE
37
MARÍA VÁZQUEZ
M. OTERO
38
IRINA LÓPEZ
O PILAR
39
LUCÍA PARDO
O PILAR

BENXAMIN MASCULINO
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL
POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
LUCAS SUAREZ – 1,31,07
M. OTERO
2
JAVIER RAMIREZ – 1,31,50
M. OTERO
3
JORGE PENABAD – 1,36,24
O PILAR
4
AARÓN MILLARES – 1,41,05
E.D. LOURENZÁ
5
SAMUEL LÓPEZ – 1,43,25
EDM BARREIROS
6
MIGUEL FDEZ – 1,44,44
O PILAR
7
ANTÓN MOREIRO – 1,47,88
ST. RITA
8
XABI SORDO – 1,49,81
E.D. LOURENZÁ
9
ANTÓN FDEZ – 1,50,60
M. OTERO
10
ISMAEL DÍAZ – 1,51,50
O PILAR
11
MARCOS RUBIÑOS
M. OTERO
12
ÁLVARO LOUSAS
M. OTERO
13
XOÁN LAGO
M. OTERO
14
GABRIEL MAMANI
STA. RITA
15
XABI OROL
M. OTERO
16
JAVIER MOIRÓN
M. OTERO
17
DANIEL FERNÁNDEZ
O PILAR
18
PABLO GÓMEZ
O PILAR
19
MARTÍN GLEZ.
M. OTERO
20
PABLO GALLEGO
STA. RITA
21
POL MUÍÑO
M. OTERO

ALEVÍN FEMININO
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL
POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
ANA BEN – 3,12,23
STA. RITA
2
DIANA LASTRA – 3,13,44
E.D. LOURENZÁ
3
CARMEN GARCÍA – 3,14,88
E.D. LOURENZÁ
4
VALERIA ÁLVAREZ – 3,22,47
E.D. LOURENZÁ
5
CECILIA DE JORGE – 3,24,78
M. OTERO
6
IRIA OTERO – 3,25,30
M. OTERO
7
SANDRA LOPES – 3,28,13
O PILAR
8
IRENE GLEZ. – 3,29,89
C.A. RIBADEO
9
NATALIA MOREDA – 3,31,91
M. OTERO
10
ANA RITA VAZ – 3,32,65
M. OTERO
11
CECILIA GÓMEZ
E.D. LOURENZÁ
12
PALOMA CASARIEGO
S. ROQUE
13
ANDREA RODRÍGUEZ
C.A. RIBADEO
14
SAMARA MTNEZ.
ACD XOVE
15
MARÍA RGUEZ.
S. ROQUE
16
LÍA MÉNDEZ
O PILAR
17
IRIA GOYOS
EDM RIOTORTO
18
MARÍA FILIPE
EDM RIOTORTO
19
SARA GIL
S. ROQUE
20
LIDIA LÓPEZ
O PILAR
21
CORAL PICO
O PILAR
22
GABRIELA NIETO
STA. RITA
23
MIREYA LÓPEZ
O PILAR

ALEVÍN MASCULINO

CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL

POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
LANDER EIJO – 4,52,60
S. ROQUE
2
IAN MÉNDEZ – 4,53,44
E.D. LOURENZÁ
3
MANUEL RGUEZ. – 5,00,14
E.D. LOURENZÁ
4
DIEGO FDEZ – 5,04,61
S. ROQUE
5
DANIEL DÍAZ – 5,06,20
C.A. RIBADEO
6
LUCAS MANZANA – 5,11,04
ACD XOVE
7
LUIS MIGUEL LOPES – 5,14,04
M. OTERO
8
JAVIEL VIDAL – 5,15,70
ED ALFOZ
9
SAMUEL ASMERÓN – 5,19,24
S. ROQUE
10
HUGO PERMUY – 5,20,21
ACD XOVE
11
BRAIS DÍAZ
E.D. LOURENZÁ
12
ADRIÁN DÍAZ
S. ROQUE
13
MAIGO DEAN
ACD XOVE
14
JAVIER ILLÁN
S. ROQUE
15
DAVID MTNEZ
E.D. LOURENZÁ
16
JAVIER LEGIDE
M. OTERO
17
FERNANDO VALLINES
E.D. LOURENZÁ
18
ALEJANDRO PARAPAR
ACD XOVE
19
TITO FDEZ
M. OTERO
20
BRAIS FDEZ
ACD XOVE
21
JOAQUÍN GALLARDO
M. OTERO





INFANTIL FEMININO
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL
POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
AINARA RGUEZ. – 4,28,44
E.D. LOURENZÁ
2
ANA VALLINES – 4,45,19
E.D. LOURENZÁ
3
CARLOTA TRIGO – 4,54,49
S. ROQUE
4
CARME ALONSO – 5,01,97
E.D. LOURENZÁ
5
ALBA ALONSO – 5,07,87
E.D. LOUREN
6
MARIÑA SALVATIERRA – 5,10,57
E.D. LOURENZÁ
7
CHIARA MAIERÚ – 5,13,87
M. OTERO
8
MARTA ALONSO- 5,16,67
E.D. LOURENZÁ
9
AINHOA LÓPEZ – 5,21,29
E.D. LOURENZÁ
10
HIBA BOUYZAR – 5,26,39
E.D. LOURENZÁ
11
UXÍA SALVATIERRA
E.D. LOURENZÁ
12
EVA REY
S. ROQUE
13
CLAUDIA PRIETO
S. ROQUE
14
IRUNE NIETO
STA. RITA
15
PAULA RUBIÑOS
M. OTERO
16
ESTHER CABANAS
S. ROQUE
17
CELIA BRUZOS
S. ROQUE
18
ALBA RGUEZ.
M. OTERO
19
LUCÍA DOVALE
S. ROQUE
20
OLGA CORTIÑAS
STA. RITA
21
ANTÍA CASTIÑEIRA
M. OTERO


INFANTIL MASCULINO
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL
POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
ALEIX DÍAZ – 4,55,61
E.D. LOURENZÁ
2
PABLO FDEZ. – 4,56,04
C.A. RIBADEO
3
STEVEN COLLADO – 5,06,14
M. OTERO
4
HUGO VILLALBA – 5,09,77
E.D. LOURENZÁ
5
NICOLÁS ÁLVAREZ – 5,16,43
E.D. LOURENZÁ
6
MARCOS GLEZ. – 5,19,39
STA. RITA
7
SAMUEL DEBASA – 5,30,46
E.D. LOURENZÁ
8
XAVI GARCÍA  - 5,35,07
M. OTERO
9
VLADIMIR SMITH – 5,55,54
S. ROQUE
10
DANIEL PEREIRA – 5,56,98
EDM RIOTORTO
11
JOEL PAREDES
M. OTERO
12
JAVIER HERNÁNDEZ
EDM RIOTORTO
13
ADRIÁN CARREIRAS
EDM ALFOZ
14
SERGIO LÓPEZ
EDM ALFOZ
15
ALEJANDRO ALTAMIRANO
M. OTERO


CADETE FEMININO
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL
POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
CLAUDIA GRAÑA -  7,53,60
E.D. LOURENZÁ
2
IRENE GARCÍA – 8,09,76
M. OTERO
3
NEREA ÁLVAREZ – 8,15,02
C.A. RIBADEO
4
MARÍA PÉREZ
C.A. RIBADEO

CADETE MASCULINO
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL
POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
MIGUEL FREIJE – 9,03,94
C.A. RIBADEO
2
IAGO BRAÑA – 9,13.67
M. OTERO
3
OSCAR GARCÍA – 9,37,12
EDM RIOTORTO
4
NOÉ GOYOS – 11,58,35
EDM RIOTORTO