Páginas vistas en total

Resultados Campionato Comarcal de Campo a Través. Viveiro 2014

RESULTADOS COMARCAL  “A MARIÑA”:
2 DE FEBREIRO DE 2014
VIVEIRO – 2014 – DEPORTE EN IDADE ESCOLAR

BENXAMIN FEMININO

ENTIDADES:10
Nº ATLETAS:29
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL
POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
ANA BEN MONTENEGRO – 2,09
STA. RITA
2
MARTA FDEZ MUÑOZ – 2,18
O PILAR
3
DIANA LASTRA RIVAS – 2,21
LOURENZÁ-MOND
4
NATALIA MOREDA BRAÑA – 2,27
M. OTERO
5
CARMEN GARCÍA VÁZQUEZ
LOURENZÁ-MOND
6
IRIA OTERO VÁZQUEZ
M. OTERO
7
DIANA FDEZ. GLEZ.
STA. RITA
8
VALERIA ÁLVAREZ FOJO
LOURENZÁ-MOND
9
TIAM GOÁS PÉREZ
S. ROQUE
10
CECILIA DE JORGE OTERO
M. OTERO
11
ALDARA FDEZ. GARCÍA
LOURENZÁ-MOND
12
LUCÍA FRAGA LÓPEZ
S. ROQUE
13
MARÍA SÁNCHEZ VILLALBA
LOURENZÁ-MOND
14
HELENA DEAN DURÁN
XOVE
15
ALICIA PÉREZ MAROÑO
S. ROQUE
16
LUCÍA BERRUTO LÓPEZ-SANTOS
STA. RITA
17
LÍA MÉNDEZ LÓPEZ-LEYTÓN
O PILAR
18
PALOMA CASARIEGO CERDEIRA
LOIS TOBIO A
19
NEREA SALGUEIRO RAPA
S. ROQUE
20
MARINA RUBAL PONSA
M. OTERO
21
IVANA IGLESIAS ALONSO
LOURENZÁ-MOND
22
ANTÍA IGLESIAS TERRÓN
LOURENZÁ-MOND
23
CLARA FRANCO PALEO
O PILAR
24
LUCÍA CABADA DOPICO
LOIS TOBÍO A
25
MARÍA ALONSO ABAD
M. OTERO
26
PATRICIA MASEDA AMIL
O PILAR
27
GABRIELA NIETO REGO
STA. RITA
28
NOEMÍ MACHADO CONCEICAO
M. OTERO
29
ZAIDA RGUEZ. AGREDA
M. OTERO
30
INÉS ALONSO OTERO
S. ROQUE
31
SARA GIL CABANA
LOIS TOBÍO
32
LOLA RGUEZ. LANZA
O PILAR
NON ENTRAN META: 7.
TOTAL: 39

CLASIFICACIÓN POR EQUIPOS:
POS.
CLUBE
PTOS.
1
LOURENZÁ MONDOÑEDO
27
2
M. OTERO
38
3
STA. RITA
46
4
S. ROQUE
52
5
O PILAR
60

ATLETAS INVITADAS Ó PROVINCIAL:
NOME E APELIDOS
CLUBE
ANA BEM MONTENEGRO
STA. RITA
MARTA FERNÁNDEZ MUÑOS
O PILAR
DIANA FERNÁNDEZ GLEZ.
STA. RITA


BENXAMIN MASCULINO
ENTIDADES:8
Nº ATLETAS:43
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL

POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
FERNANDO VALLINES FDEZ. – 2,14
LOURENZÁ-MOND
2
DIEGO FDEZ. SOMOZA – 2,15
S. ROQUE
3
DIEGO IGLESIAS CABALEIRO – 2,17
O PILAR
4
MANUEL RGUEZ. GARCÍA – 2,18
LOURENZÁ-MOND
5
IAN MÉNDEZ PIÑEIRO – 2,20
LOURENZÁ-MOND
6
JAVIER ILLÁN PRIETO – 2,22
S. ROQUE
7
BRAIS DÍAZ SALAS – 2,24
LOURENZÁ-MOND
8
HUGO PERMUY PARDO
XOVE
9
LANDER EIJO SANJURGO
S. ROQUE
10
ADRIÁN DÍAZ GLEZ.
S. ROQUE
11
ANTÓN VIZCAÍNO MARTÍN
XOVE
12
NAIM PENABAD HERMIDA
LOIS TOBÍO
13
ISAI QUINTANA MÍGUEZ
XOVE
14
DAVID MARTÍNEZ JANEIRO
LOURENZÁ-MOND
15
PEDRO CANOURA QUIRCE
S. ROQUE
16
LUCAS MANZANA RGUEZ.
XOVE
17
DAVID MACHADO CONCEICAO
M. OTERO
18
SAMUEL ASMERÓN FDEZ
S. ROQUE B
19
JORGE GUERREIRO ALONSO
S. ROQUE
20
YAGO CERDEIRA TEIJEIRO
STA. RITA
21
PABLO TIMIRAOS GLEZ
LOIS TOBÍO
22
PABLO RUGEZ CASARIEGO
LOIS TOBÍO
23
ALEJANDRO PARAPAR FDEZ
XOVE
24
IKER BASANTA DÍAZ
M. OTERO
25
ANTONIO TRASANCOS BRUZOS
LOIS TOBÍO
26
SERGIO RGUEZ. FDEZ.
O PILAR
27
 LEONEL MORA ROBLE
CEIP Nº 1
28
RODRIGO RGUEZ. FDEZ
CEIP Nº 1
NON ENTRAN META: 15

CLASIFICACIÓN POR EQUIPOS:
POS.
CLUBE
PTOS.
1
LOURENZÁ MONDOÑEDO
14
2
S. ROQUE
24
3
XOVE
44
4
LOIS TOBÍO
69


ATLETAS INVITADOS Ó PROVINCIAL:
NOME E APELIDOS
CLUBE
DIEGO IGLESIAS CABALEIRO
O PILAR
HUGO PERMUY PARDO
ACD XOVE

ALEVÍN FEMININO
ENTIDADES:7
Nº ATLETAS:48

CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL
POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
AINARA RODRÍGUEZ ANES  - 2,28
LOURENZÁ-MOND
2
ANA VALLINES FDEZ.- 2,30
LOURENZÁ-MOND
3
CARLOTA TRIGO PÉREZ- 2,33
S. ROQUE
4
CLAUDIA PRIETO SAPENA
S. ROQUE
5
EVA REY PERNAS
S. ROQUE
6
HIBA BOUYZAR
LOURENZÁ-MOND
7
AINHOA PÉREZ GLEZ.
O PILAR
8
ESTHER CABANAS PEREIRA
S. ROQUE
9
AINHOA LÓPEZ IGLESIAS
LOURENZÁ-MOND
10
SANDRA DÍEZ ALKALDE
LOIS TOBÍO A
11
PAULA RUBIÑOS RODRÍGUEZ
M. OTERO
12
ALBA RODRÍGUEZ TAPIA
M. OTERO
13
CELIA BRUZOS LABORDETA
LOIS TOBÍO A
14
OLGA CORTIÑAS MEITÍN
STA. RITA
15
CARME ALONSO MOURELLE
LOURENZÁ-MOND
16
CARMEN GARCÍA TRIGO
LOIS TOBÍO A
17
MARTA ALONSO MOURELLE
LOURENZÁ-MOND
18
TANIA SÁNCHEZ BASANTA
LOIS TOBÍO C
19
LUCÍA DOVALE POSADA
O PILAR
20
JOSMEIRY GARCÍA PEÑA
LOIS TOBÍO A
21
ANTÍA LÓPEZ EIJO
LOIS TOBÍO B
22
CARLOTA BALTAR SALGUEIRO
LOIS TOBÍO B
23
ANTÍA CASTIÑEIRA MARRERO
M. OTERO
24
ROSALÍA FDEZ. BARCÓN
LOIS TOBÍO A
25
AROA SORDO ÁLVAREZ
LOURENZÁ-MOND
26
SARA FDEZ. MARTÍNEZ
STA. RITA
27
SARA PINO VARELA
S. ROQUE
28
LUCÍA GARCÍA MTNEZ
LOIS TOBÍO B
29
CLARA VÁZQUEZ ALONSO
LOIS TOBÍO C
30
ADA SOFÍA FDEZ FDEZ
M. OTERO
31
SARA GARCÍA ÁLVAREZ
LOURENZÁ-MOND
32
MARÍA VALLINES FDEZ
LOURENZÁ-MOND
33
ANTÍA ROLLE METIÍN
LOIS TOBÍO C
34
ANA FDEZ. FDEZ.
M. OTERO
35
ZULEMA LÓPEZ ESCOURIDO
LOIS TOBÍO B
36
ANA COCIÑA FDEZ
S. ROQUE
37
MENCÍA MTNEZ-SIERRA FRANG
LOURENZÁ-MOND
38
EVA MTNEZ. ROCHA
CEIP Nº 1

NON ENTRAN META: 10. TOTAL: 48

CLASIFICACIÓN POR EQUIPOS:
POS.
CLUBE
PTOS
1
LOURENZÁ-MOND. A
17
2
S. ROQUE
19
3
LOIS TOBÍO A
52
4
M. OTERO
67
5
LOIS TOBÍO B
92
6
LOURENZÁ-MDON. B
103

ATLETAS INVITADAS Ó PROVINCIAL:
NOME E APELIDOS
CLUBE
AINHOA PÉREZ GLEZ.
O PILAR

ALEVÍN MASCULINO
ENTIDADES:6
Nº ATLETAS:40
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL

POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
ALEXANDRE SANTIAGO LÓPEZ – 3,30
LOURENZA-MOND
2
NICOLÁS ÁLVAREZ FOJO – 3,44
LOURENZÁ-MOND
3
XOEL TRASANCOS ATADELL – 3,47
STA. RITA
4
MARCOS GLEZ. MUÑIZ
STA. RITA
5
MARIO PARDO RGUEZ.
LOURENZÁ-MOND
6
HUGO VILLALBA LEÓN
LOURENZÁ-MOND
7
ALEIX DÍAZ SALAS
LOURENZÁ-MOND
8
IVÁN ARMADA SANTIAGO
LOIS TOBÍO A
9
MARCEL DE SALORT GARCÍA
S. ROQUE
10
XAQUÍN SÁNCHEZ VILLALBA
LOURENZÁ-MOND
11
DAVID FEO CAO
STA. RITA
12
IMAD ITRIH
LOURENZA-MOND B
13
TESHOME HERMIDA CERDEIRAS
S. ROQUE
14
HUGO FUSTES BALSA
LOIS TOBÍO A
15
XOSÉ RAMALLAL CASTRO
STA. RITA
16
SAMUEL DEBASA LÓPEZ
LOURENZÁ MOND B
17
XAVI GARCÍA MONDELO
M. OTERO
18
VLADIMIR SCMICHT
S. ROQUE
19
ISMAEL OUMAR PENABAD
LOIS TOBÍO A
20
HUGO FUSTES BALSA
LOIS TOBÍO A
21
MATEO RUBAL FANEGO
STA. RITA
22
JEROM MOIRÓN TRIGO
LOURENZÁ MOND B
23
ROMÁN RGUEZ. FDEZ.
O PILAR
24
GUILLERMO PARDEIRO VIVERO
O PILAR
25
IVÁN GARCÍA MÉNDEZ
O PILAR
26
MANUEL MENACHO FDEZ.
O PILAR
27
DENÍS SÁNCHEZ GLEZ.
LOIS TOBÍO A
28
JOEL MOIRÓN TRIGO
LOURNZÁ MOND B
29
EDGAR FERNÁNDEZ DÍAZ
STA. RITA
30
PATRICK SANTOS RGUEZ.
CEIP Nº 1
31
ALEJANDRO SÁNCHEZ PENA
LOIS TOBÍO A
32
JORGE BELLAS ROLLE
LOIS TOBÍO A

N.P: 8/ TOTAL: 40
CLASIFICACIÓN POR EQUIPOS:
POS.
CLUBE
1
LOURNZÁ MONDOÑEDO A – 14 PUNTOS
2
STA. RITA GALDO – 29 PUNTOS
3
LOIS TOBÍO – 59 PUNTOS
4
LOURENZÁ MONDOÑEDO B – 64 PUNTOS
5
O PILAR – 78 PUNTOS

ATLETAS INVITADOS Ó PROVINCIAL:
NOME E APELIDOS
CLUBE
IVÁN ARMADA SANTIAGO
LOIS TOBÍO


INFANTIL FEMININO
ENTIDADES:7
Nº ATLETAS:35
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL

POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
LIDIA BARREIRA GLEZ. – 4´05
LOURENZÁ MOND
2
CLAUDIA GRAÑA FDEZ. – 4´06
LOURENZÁ MOND
3
ELENA REY PERNAS – 4´15
S. ROQUE
4
SILVIA PÉREZ MAROÑO – 4´28
S. ROQUE
5
CARMEN RGUEZ. GLEZ. – 4,34
M. OTERO
6
LAURA MENÉNDEZ RGUEZ
S. ROQUE
7
ANA CERDEIRA TEIJEIRO
STA. RITA
8
LUCÍA RGUEZ. BELLO
M. OTERO
9
SOFÍA GARCÍA TRIGO
LOIS TOBÍO A
10
NOAH LÓPEZ REGO
S. ROQUE
11
BELÉN OTERO DÍAZ
O PILAR
12
CLAUDIA VÁZQUEZ SÁNCHEZ
XOVE
13
RITA RGUEZ. FDEZ
O PILAR
14
IVANA POLO FRAGA
STA. RITA
15
PAULA GUEIMONDE FDEZ.
S. ROQUE
16
FLORENCIA HUAMÁN PÉREZ
M. OTERO
17
LUCÍA CASABELLA GALDO
LOIS TOBÍO A
18
AZUCENA PRADO DUARTE
STA. RITA
19
MIRIAN SÁNCHEZ GONCALVES
M. OTERO
20
LUCÍA ARES GEADA
O PILAR
21
ARANCHA MONTERO MASEIRA
LOIS TOBÍO B
22
NOA OTERO PALACIOS
LOURENZÁ MOND
23
ROSA PENEDO RECALDE
LOURENZÁ MOND
24
IDAIRA MARIÑA POLO
M. OTERO
25
LAVINIA CIOLAC PAULA
LOIS TOBÍO B
26
TATIANA GÓMEZ SANTIAGO
S. ROQUE
27
CLAUDIA RGUEZ. VIGO
S. ROQUE
28
LUCÍA ILLÁN PRIETO
LOIS TOBÍO A
29
ANA GUILLÉN FDEZ.
LOIS TOBÍO A
30
LUCÍA ALONSO CORA
LOIS TOBÍO A
31
AINHOA EDROSA MOURE
O PILAR
32
PAULA GARCÍA CORRAL
LOIS TOBÍO B
NON ENTRAN META: 3. TOTAL: 35.

CLASIFICACIÓN POR EQUIPOS:
POS.
CLUBE
1
S. ROQUE VIVEIRO – 22 PUNTOS
2
LOURENZÁ MONDOÑEDO – 38 PUNTOS
3
M. OTERO – 40 PUNTOS
4
O PILAR – 61 PUNTOS
5
LOIS TOBÍO – 65 PUNTOS

ATLETAS INVITADAS Ó PROVINCIAL:
NOME E APELIDOS
CLUBE
CARMEN RGUEZ. GLEZ.
M. OTERO
ANA CERDEIRA TEIJEIRO
STA. RITA
LUCÍA RGUEZ. BELLO
M. OTERO



INFANTIL MASCULINO
ENTIDADES:4
Nº ATLETAS:31
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL

POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
IAGO FDEZ. MUÑOZ – 5,12
O PILAR
2
DIEGO FDEZ. VICENTE – 5,18
XOVE
3
EMILIO RGUEZ. CASARIEGO – 5,27
S. ROQUE
4
DAVID GUERREIRO ALONSO – 5,34
S. ROQUE
5
PABLO LÓPEZ ARRANZ
LOIS TOBÍO A
6
JAIME CASARIEGO CERDEIRA
S. ROQUE
7
PABLO CASTRILLÓN LAGO
STA. RITA
8
JOSÉ MASEDA CALVO
LOIS TOBÍO A
9
LUCAS SÁNCHEZ SIGNES
LOIS TOBÍO A
10
ADNAN ITRIH
LOURENZÁ MOND
11
DAVID OTERO PIGUEIRAS
XOVE
12
XOEL EIJO MEJUTO
S. ROQUE
13
ALEXANDRE SOARES DE GODOY
LOIS TOBÍO A
14
BORJA NOGUEIRA REGO
M. OTERO
15
GABRIEL FDEZ. GARCÍA
O PILAR
16
NOE GOYOS MOIRÓN
RIOTORTO
17
ARÓN DÍAZ PALACIOS
XOVE
18
JORGE GARCÍA VIVEIRO
O PILAR
19
CHRISTAIN REY FDEZ
LOIS TOBÍO B
20
PABLO LÓPEZ FDEZ.
O PILAR
21
ALEXANDRU SOREANU
LOIS TOBÍO B
22
FÉLIX CARRETERO FDEZ.
LOIS TOBÍO B
23
DIEGO RGUEZ. FDEZ.
O PILAR
24
MATEO GARCÍA RGUEZ.
S. ROQUE
N.ENTRAN: 7. TOTAL: 31

CLASIFICACIÓN POR EQUIPOS:
POS.
CLUBE
1
S. ROQUE – 18 PTOS.
2
LOIS TOBÍO  - 26 PTOS.
3
O PILAR – 34 PTOS.

ATLETAS INVITADOS Ó PROVINCIAL:
NOME E APELIDOS
CLUBE
DIEGO FDEZ. VICENTE
XOVE
IAGO FDEZ. MUÑOS
O PILAR
PABLO CASTRILLÓN LAGO
STA. RITA

CADETE FEMININO

ENTIDADES:3
Nº ATLETAS:16
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL

POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
MARÍA CARBALLAL FERREIRO – 5,30
S. ROQUE
2
CARMEN LÓPEZ DINIZ – 5,35
LOURENZÁ MOND
3
IVILENE PEREIRA DIAS – 5,38
M. OTERO
4
CLARA DÍAZ RGUEZ. – 5,43
STA. RITA
5
XANA RGUEZ. GARCÍA – 5,57
LOURENZÁ MOND
6
EDZANA ACEBEDO BARELA
M. OTERO
7
LAURA PÉREZ FEBREIRO
S. ROQUE
8
ARABELA MARTÍNEZ OTERO
LOURENZÁ MOND
9
ANA CORTIÑAS MEITÍN
STA. RITA
10
TANIA MONTEAGUDO BERMÚDEZ
STA. RITA
11
PATRICIA CORDAL MÉNDEZ
STA. RITA
12
ALBA LAGO LÓPEZ
S. ROQUE
13
PAULA FDEZ. PARAPAR
STA. RITA
14
MARÍA SIMÓN CUNDÍNS
STA. RITA
15
ERIKA VIZOSO DÍAZ
LOURENZÁ MOND
N.ENTRA META: 1 / TOTAL: 16.

CLASIFICACIÓN POR EQUIPOS:
POS.
CLUBE
1
LOURENZÁ MONDOÑEDO – 12 PUNTOS
2
S. ROQUE VIVEIRO – 16 PUNTOS
3
STA. RITA DE GALDO – 18 PUNTOS

ATLETAS INVITADOS Ó PROVINCIAL:
NOME E APELIDOS
CLUBE
IVILENE PEREIRA DIAS
M. OTERO
CLARA DÍAZ RGUEZ.
STA. RITA
EDZANA ACEBEDO BARELA
M. OTERO

 CADETE MASCULINO
ENTIDADES:1
Nº ATLETAS:12

CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL

POS.
NOME E APELIDOS
CLUBE
1
AARÓN RIVAS TERRÓN – 10,33
A MARIÑA
2
ALEJANDRO ESQUERDEIRO CABARCOS-10,49
A MARIÑA
3
DAVID QUEVEDO LÓPEZ- 10,55
A MARIÑA
4
ANTÓN RAMALLAL CASTRO – 11,13
A MARIÑA
5
DANIEL PÉREZ MAROÑO – 11,19
A MARIÑA
6
PEDRO CASARIEGO CERDEIRAS
A MARIÑA
7
IAGO SERANTES DOCAL
A MARIÑA
8
IVÁN VEIGA LORENZO
RIOTORTO
9
DANIEL PETRE NABRIGA
RIOTORTO
NON ENTRAN META: 3. TOTAL: 12

ATLETAS INVITADOS Ó PROVINCIAL:
NOME E APELIDOS
CLUBE
IVÁN VEIGA LORENZO
RIOTORTO
DANIEL PETRE NABRIGA
RIOTORTO

CLASIFICACIÓN POR EQUIPOS:
POS.
CLUBE
1
A MARIÑA – 6 PUNTOS


TOTAL: 42 EQUIPOS.
TOTAL ATLETAS: 267.